Mykonos Adası

Mykonos Adası yunan adalarının en seçkin adasıdır. Mykonos Turları ile Ege denizinde en renkli gece hayatı ve eğlence mekanlarını görebilirsiniz.

Genelde farklı cinsel tercihlere sahip insanlara ev sahipliği yaptığından yunan adaları içerisindeki en çılgın yaşam tarzına sahip adadır. Sabah saatlerine kadar hiç durmadan hareket ve eğlence dolu barlar, gece kulüpleri, eğlence merkezleri ve müzikli restoranlar kısacası hareket bulabileceğiniz her şey bu adadadır.

Bunların yanı sıra renkli balkonları ile sokakları süsleyen bembeyaz badanalı evleri ve rıhtım boyunca uzanan değirmeler, Mykonos adasında yunan kültürünü bir başka yaşatır.

Mykonos adası özellikle dünya sosyetesinin en uğrak yeridir. Gece hayat ve eğlence bu adada her şeydir. Tatil, gezi, alışveriş ve eğlence aktivitelerinin yanı sıra dalış severler içinde tercih edilebilecek bir adadır. Eğer dalış sporları yapıyorsanız Paradise Beach’deki dalış noktalarında bu aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Dalış yapmak istiyorsanız yine bu bölgedeki dalış kurslarında eğitim alarak hocalar eşliğinde dalgıçlık yapabilirsiniz.

Balayı çiftlerinin de uğrak yerlerinden biri olan Mykonos balayı tatili konusunda çiftlere de değişik imkanlar sağlayabiliyor. Balayı çiftlerine özel otellerin konforunun yanı sıra otel manzaraları da müthiş güzelliklere sahip. Özellikle de gün batımını görmeye değer. Mykonos tatil, balayı, eğlence, deniz, kum ve plaj gibi aktiviteleri yaşayabileceğiniz hareketli bir yunan adalarından birisidir.

Fotoğrafa çift tıklayarak büyütebilirsiniz.

Zoom Out
Zoom In

Diğer Fotoğraflar

Koordinatlar : 37°27′N 25°20′E
Coğrafi bölge : Kiklad Adaları

Yüz Ölçümü : 89 km²
Adanın Ülkesi : Yunanistan 

Nüfusu : 9.320
Nüfus yoğunluğu: 105 /km²

Uçak saatleri için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen iletişim bilgilerimizden irtibata geçiniz.

Mykonos Adasında bulunan oteller